Przedszkole Niepubliczne SKRABLE

Szafirowa 5
40-759 Katowice
województwo śląskie
Telefon: 509-834-454
Strona www:
  • Obecnie 0/6 (łącznie głosów: 0)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Ocena: 0.0/6 (głosów: 0)

Nowoczesna placówka.

Godziny otwarcia

poniedziałek7:00-17:00
wtorek7:00-17:00
środa7:00-17:00
czwartek7:00-17:00
piątek7:00-17:00
sobotaZamknięte
niedzielaZamknięte

Jak dojechać?

Opinie

Karolina Lubicka

Przedszkole jest świetnie zlokalizowane, wg mnie doskonale przystosowane. Nowocześnie wyposażone, przytulnie zaaranżowane , a panie z takim matczynym nastawieniem podchodzą do dzieciaczków.Bardzo mi się to podoba. To co cenię to to, że moje dziecko ma zapewnione bezpieczeństwo i odpowiednie warunki lokalowe. Bardzo cieszę sie, że córka jest w nowoczesnej placówce, która stawia na wszechstronny rozwój dziecka. Polecam to miejsce wszystkim, którym zależy na miejscu godnym zaufania. To miejsce jest doskonałą opcją, szczególnie w naszej okolicy.

Martyna Leśniewska

Jestem mamą przedszkolaka i gorąco polecam właśnie tę placówkę. Tutaj moje dziecko uczy się samodzielności. Staje się dzielnym chłopcem i jest bardzo ciekawy świata. Miejsce to jest bardzo dobrze wyposażone. Kadra posiada odpowiednie wykształcenie i potrafi radzić sobie z dziećmi. To idealne miejsce dla dzieci. Mogą się tu rozwijać pod wieloma względami. Dodatkowo czesne nie są wysokie i obejmują na przykład opiekę logopedy czy też psychologa.

Dominika Sławińska

Polecam to przedszkole. Jest ono bardzo nowocześnie urządzone i przygotowane na potrzeby najmłodszych dzieci. Także przedszkolanki znakomicie prowadzą wszystkie zajęcia. Łączą one naukę z zabawą. Dodatkowo uczą dzieci zdrowego stylu życia. Przedszkole to posiada prywatny plac zabaw, gdzie dzieci mogą rozwijać się ruchowo. Odpowiednie wykształcenie kadry sprawia, że jest to miejsce godne zaufania.

Marzena

Wszystkim rodzicom bardzo gorąco polecam tę placówkę. Jest ona znakomicie wyposażona. Dodatkowo codzienne zajęcia są bardzo ciekawe. Moje dziecko szybko przyzwyczaiło się do przedszkola. Pomógł mu w tym miły i wyrozumiały personel. Jestem naprawdę zadowolona z tego przedszkola.

Mamaa ;-)

Czesne w tej placówce są bardzo atrakcyjne. Na jej temat słyszałam wiele dobrych rzeczy od znajomych. Moje dziecko za rok  pójdzie do pierwszej klasy i wiem, że to przedszkole znakomicie je do tego przygotuje. Jestem zachwycona podejściem przedszkolanek do dzieci. To niezwykle ciepłe i życzliwe osoby.

Małgosia J.

Tutaj moje dzieci mają warunki do rozwoju, a przepiękne otoczenie i las sprzyja temu rozwojowi. Jestem zadowolona z opieki i szczerze polecam wszystkim, którzy poszukują placówki na poziomie.

Anna Filipiak

Jestem zadowolona z tego przedszkola. Dwójka moich dzieci chodzi do tej placówki i jak na razie nie mam uwag. Przedszkolanki są sympatyczne i wyrozumiałe, chętnie pomagają dzieciom. Robią pozytywne wrażenie. Sama placówka również spełnia moje oczekiwania.

Ewa

Moje dziecko ma pięć lat i za rok pójdzie do pierwszej klasy. To przedszkole świetnie przygotuje mojego synka do nauki szkolnej i jestem tego pewna. Już teraz widzę, że program zajęć jest świetnie przygotowany, a przy tym naprawdę atrakcyjny dla dzieci.

Zofia

Nowocześnie wyposażona placówka z ogrodzonym placem zabaw w połączeniu ze świetną kadrą i rewelacyjną ofertą zajęć daje właśnie to przedszkole. Jestem szczęśliwa, że moje dziecko może się tu bawić i rozwijać.

Inne przedszkola w okolicy

Miejskie Przedszkole nr 16Koszalińska 6a
40-717 Katowice

Miejskie Przedszkole nr 16

Miejskie Przedszkole nr 12Ligocka 3
40-570 Katowice

Miejskie Przedszkole nr 12

Przedszkole Artstyczne i Żłobek DOMINOFranciszkańksa 33
40-708 Katowice

Przedszkole Artstyczne i Żłobek DOMINO

Dołącz do nas!

Tworzymy stale uaktualnianą bazę przedszkoli z całej Polski – zarówno jednostek publicznych, jak i prywatnych. Jeśli Twojej placówki nie ma jeszcze w naszym katalogu – dołącz do nas. Dzięki nam dotrzesz do osób, które poszukują fachowej opieki dla swoich pociech. Promujemy miejsca przyjazne dzieciom, gwarantujące im bezpieczeństwo i optymalne warunki do rozwoju kompetencji społecznych. Dodaj swoje przedszkole do bazy najbardziej zaufanych placówek!